Afyon Mardin Otobüs Bileti

Afyon Mardin Otobüs Bileti Ara

Afyon Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 550,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1120 km
En Ucuz Otobüs Firması Marses Turizm
Popüler Otobüs Firması Midyat Güneydoğu Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Afyon Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Afyon Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 550 TL arasında değişmektedir. Güncel Afyon - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Afyon Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Afyon Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Afyon - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Afyon Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Afyon Mardin arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Afyon Mardin otobüs yolculuğu ortalama 17 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Afyon’da Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazları sıcak bir yazlık havasında geçerken, kışları soğuk ve kar yağışlı geçer. Mardin'de ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim hakimdir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Afyon’dan Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Afyon Mardin güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Mardin'de öne çıkan popüler yerler arasında Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi... sayılabilir. Afyon Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak Afyon Mardin seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

Afyon Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Afyon Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Afyon Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Afyon Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Afyon Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Afyon Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Afyon Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Afyon Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Afyon Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Afyon Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Afyon Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Afyon Mardin Afyon güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Afyon Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Afyonkarahisar Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler