Antalya Aydın Otobüs Bileti

Antalya Aydın Otobüs Bileti Ara

Antalya Aydın Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 299,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 410,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat
Güzergah Uzunluğu 334 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koc Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87 üzerinden
 

Antalya Aydın Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Aydın arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 299 TL ile 410 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Aydın otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Aydın otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Aydın Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Aydın Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Aydın otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Aydın arasında günde 58 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Aydın otobüs yolculuğu ortalama 6 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Denizli Otogarı ve Aydın Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Aydın ise yazları sıcak ve kurak, kışları yağışlı ve ılık geçen bir konumda yer alır. Yıl içi sıcaklık ortalaması 18-19°C'dir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Aydın’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Aydın güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Aydın Arkeoloji Müzesi, Kuşadası, Tralleis Antik Kenti, Dilek Yarımadası Milli Parkı, Cihanoğlu Camii, Zeus Mağarası, Nasuh Paşa Külliyesi, Priene Antik Kenti... ve daha birçok gezilip görülecek yer Aydın'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Aydın otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Aydın seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Aydın Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Aydın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Aydın Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Aydın Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Aydın arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Aydın Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Aydın otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Aydın otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Aydın Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Aydın arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Aydın otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Aydın Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Aydın otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Aydın Faydalı Linkler