Antalya Erzurum Otobüs Bileti

Antalya Erzurum Otobüs Bileti Ara

Antalya Erzurum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1240 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Esadaş Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Erzurum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Erzurum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Erzurum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Erzurum Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Erzurum Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Erzurum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Erzurum arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Erzurum otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı ve Erzurum Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Erzurum ise sert kara iklimi etkisindedir. Yazlar ılık, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması -16°C ila +27°C arasında olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Erzurum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Erzurum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Erzurum Kalesi, Hasankale, İspir Kalesi, Rüstem Paşa Kervansarayı, Aziziye Tabyaları... ve daha birçok gezilip görülecek yer Erzurum'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Erzurum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Erzurum seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Erzurum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Erzurum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzurum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Erzurum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Erzurum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Erzurum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Erzurum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Erzurum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Erzurum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Erzurum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Erzurum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Erzurum Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Erzurum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Erzurum Faydalı Linkler