Antalya Gaziantep Otobüs Bileti

Antalya Gaziantep Otobüs Bileti Ara

Antalya Gaziantep Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 430,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 829 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Petrol
Popüler Otobüs Firması Ben Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Gaziantep Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Gaziantep arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 430 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Gaziantep otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Gaziantep Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Gaziantep Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Gaziantep otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Gaziantep arasında günde 39 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Gaziantep otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Düziçi Otogarı ve Gaziantep Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Gaziantep'te ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise aşırı soğuk olmaz. Yıl boyunca ortalama iki ay kar yağar ve ortalama sıcaklık dereceleri -16°C ile +49°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Gaziantep’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Gaziantep güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Zeugma Mozaik Müzesi, Rumkale, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, Gaziantep Hayvanat Bahçesi, Elmacı Pazarı, Gaziantep Kalesi, Gaziantep Savaş Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Gaziantep'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Gaziantep otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Gaziantep seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Gaziantep Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Gaziantep Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Gaziantep Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Gaziantep arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Gaziantep Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Gaziantep otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Gaziantep otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Gaziantep Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Gaziantep arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Gaziantep Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Gaziantep otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Gaziantep Faydalı Linkler