İzmir Gaziantep Otobüs Bileti

İzmir Gaziantep Otobüs Bileti Ara

İzmir Gaziantep Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 485,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1106 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Batman Turizm
Popüler Otobüs Firması Ben Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 üzerinden
 

İzmir Gaziantep Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Gaziantep arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 485 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Gaziantep otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Gaziantep Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Gaziantep Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Gaziantep otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Gaziantep arasında günde 30 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Gaziantep otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Salihli Otogarı, Kula Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı ve Gaziantep Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Gaziantep'te ise yaz ayları sıcak ve kurak geçerken, kış aylarıysa aşırı soğuk olmaz. Yıl boyunca ortalama iki ay kar yağar ve ölçülen sıcaklıklar -16°C ile +49°C arasında seyreder. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Gaziantep’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Gaziantep güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Gaziantep güneydoğu Anadolu'nun en popüler şehirlerindendir. Kendine has mimari özellikleri, tarihi yerleri, müzeleri, tabiatı ve yöresel lezzetleri ile en çok ziyaretçi alan illerden biridir. İzmir Gaziantep otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Gaziantep seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Gaziantep Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Gaziantep Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Gaziantep Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Gaziantep arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Gaziantep Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Gaziantep otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Gaziantep otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Gaziantep Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Gaziantep arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Gaziantep İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Gaziantep otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Gaziantep Faydalı Linkler