Antalya Nevşehir Otobüs Bileti

Antalya Nevşehir Otobüs Bileti Ara

Antalya Nevşehir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 330,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 530 km
En Ucuz Otobüs Firması Beydağı Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Nevşehir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Nevşehir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 330 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Nevşehir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Nevşehir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Nevşehir Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Nevşehir Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Nevşehir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Nevşehir arasında günde 21 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Nevşehir otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı ve Nevşehir Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Nevşehir ise yazları ılık, kurak ve güneşli, kışlar ise aşırı soğuk, karlı ve bulutlu seyreden bir bölgede yer alır. Mevsimine göre sıcaklık ortalamaları -7°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Nevşehir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Nevşehir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kızıl Vadi, Zelve Açık Hava Müzesi, Kaymaklı, Hacı Bektaş Veli Müzesi, Özkonak Yeraltı Şehri, Turasan Üzüm Bağları ve daha birçok gezilip görülecek yer Nevşehir'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Nevşehir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Nevşehir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Nevşehir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Nevşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Nevşehir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Nevşehir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Nevşehir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Nevşehir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Nevşehir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Nevşehir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Nevşehir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Nevşehir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Nevşehir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Nevşehir Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Nevşehir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Nevşehir Faydalı Linkler