Antalya Osmaniye Otobüs Bileti

Antalya Osmaniye Otobüs Bileti Ara

Antalya Osmaniye Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 320,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 702 km
En Ucuz Otobüs Firması Cesur Bingöl Seyahat
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D330 üzerinden
 

Antalya Osmaniye Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Osmaniye arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 320 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Osmaniye otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Osmaniye otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Osmaniye Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Osmaniye Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Osmaniye otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Osmaniye arasında günde 50 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Osmaniye otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı ve Osmaniye Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Osmaniye ise Akdeniz iklimi özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarında sıcak ve kurak, kış aylarında ise ılık ve yağışlı olur. Ortalama sıcaklık +6°C ile +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Osmaniye’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Osmaniye güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Karaçay Şelalesi ve Mesire Yeri, Sabun Çayı Şelalesi, Toprakkale Kalesi, Karatepe – Aslantaş Milli Parkı, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi, Kastabala Antik Kenti, Kastabala Vadisi – Kırmıtlı Kuş Cenneti, Osmaniye Masal Park ve daha birçok gezilip görülecek yer Osmaniye'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Osmaniye otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Osmaniye seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Osmaniye Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Osmaniye Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Osmaniye Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Osmaniye arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Osmaniye Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Osmaniye otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Osmaniye otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Osmaniye Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Osmaniye arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Osmaniye otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Osmaniye Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Osmaniye otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Osmaniye Faydalı Linkler