İzmir Osmaniye Otobüs Bileti

İzmir Osmaniye Otobüs Bileti Ara

İzmir Osmaniye Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 978 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Diyarbakır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ben Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 ve O-21
 

İzmir Osmaniye Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Osmaniye arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Osmaniye otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Osmaniye otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Osmaniye Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Osmaniye Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Osmaniye otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Osmaniye arasında günde 37 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Osmaniye otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı ve Osmaniye Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Osmaniye ise Akdeniz iklimi etkisindedir. Yaz mevsiminde sıcak ve kurak, kış mevsiminde ise ılık ve yağışlı geçer. Ortalama sıcaklık yıl genelinde +6°C ile +34°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Osmaniye’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Osmaniye güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İl de Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi, Kastabala Antik Kenti, Toprakkale Kalesi tarihseverlerin ilgisini toplarken, tabiata meraklı olanlar için de yaylalar, şelalaler ve daha birçok popüler mekana sahiptir. İzmir Osmaniye otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Osmaniye seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Osmaniye Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Osmaniye Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Osmaniye Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Osmaniye arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Osmaniye Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Osmaniye otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Osmaniye otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Osmaniye Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Osmaniye arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Osmaniye otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Osmaniye İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Osmaniye otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Osmaniye Faydalı Linkler