Antalya Uşak Otobüs Bileti

Antalya Uşak Otobüs Bileti Ara

Antalya Uşak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 390,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat
Güzergah Uzunluğu 291 km
En Ucuz Otobüs Firması Anadolu Ulaşım
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Uşak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Uşak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 390 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Uşak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Uşak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Uşak Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Uşak Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Uşak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Uşak arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Uşak otobüs yolculuğu ortalama 05 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Bucak Otogarı, Burdur Otogarı ve Uşak Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Uşak'ta ortalama sıcaklık -2°C ile +31°C arasında değişiklik gösterir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Uşak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Uşak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ulubey Canyon, Cilandiras Köprüsü, Taşyaran Vadisi Tabiat Parkı, Blaundus Antik Kenti, Arkeoloji Müzesi, Uşak Atatürk ve Etnografya Müzesi... Uşak'ta gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Antalya Uşak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Uşak seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Uşak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Uşak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Uşak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Uşak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Uşak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Uşak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Uşak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Uşak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Uşak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Uşak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Uşak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Uşak Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Uşak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Uşak Faydalı Linkler