Balıkesir Uşak Otobüs Bileti

Balıkesir Uşak Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Uşak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 330,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 469,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 226 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Uşak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Uşak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 330 TL ile 469 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Uşak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Uşak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Uşak Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Uşak Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Uşak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Uşak arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Uşak otobüs yolculuğu ortalama 05 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı ve Uşak Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Uşak'ta ortalama sıcaklık -2°C ile +31°C arasında değişiklik gösterir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Uşak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Uşak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Uşak yılın dört mevsimi ziyaret edebileceğiniz illerimizden biridir. Ulubey Canyon, Cilandiras Köprüsü, Taşyaran Vadisi Tabiat Parkı, Blaundus Antik Kenti, Arkeoloji Müzesi, Uşak Atatürk Ve Etnografya Müzesi… Uşak'ta gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Balıkesir Uşak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Uşak seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Uşak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Uşak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Uşak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Uşak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Uşak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Uşak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Uşak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Uşak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Uşak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Uşak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Uşak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Uşak Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Uşak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Uşak Faydalı Linkler