Ardahan Tekirdağ Otobüs Bileti

Ardahan Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Ardahan Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 720,00TL
Yolculuk Süresi 19 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1591 km
En Ucuz Otobüs Firması Esadaş Turizm
Popüler Otobüs Firması Esadaş Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Ardahan Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ardahan Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 720 TL arasında değişmektedir. Güncel Ardahan - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ardahan Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ardahan Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Ardahan - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Ardahan Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ardahan Tekirdağ arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ardahan Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 19 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ardahan Otogarı, Erzurum Otogarı, Erzincan Otogarı, Amasya Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Sakarya Otogarı, Kocaeli Otogarı, İstanbul Otogarı, Çorlu Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Ardahan ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ardahan’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ardahan Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Ardahan Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ardahan Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ardahan Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ardahan Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ardahan Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ardahan Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ardahan Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ardahan Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ardahan Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ardahan Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ardahan Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ardahan Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ardahan Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ardahan Tekirdağ Ardahan güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ardahan Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ardahan Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler