Ankara Tekirdağ Otobüs Bileti

Ankara Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Ankara Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 690,00 TL
Yolculuk Süresi 9 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 605 km
En Ucuz Otobüs Firması Has Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Anadolu Otoyolu/O-4
Kuzey Marmara Otoyolu/O-7
 

Ankara Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 690 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Tekirdağ arasında günde 10 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 39 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, İstanbul Esenler Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Ankara’da İç Anadolu Bölgesinin klasik karasal iklimi özellikleri, yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve genelde kar yağışlı bir hava görülür. Tekirdağ'da ise genelde yazlar sıcak kışlar ise ılık ve yağışlıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Tekirdağ güzergahında 12 ay yoğunluk yaşanmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatillerde bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Yine yaz aylarında Ankara'dan Tekirdağ'a seyahatler çoğalmaktadır. Ankara Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Tekirdağ Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler