Amasya Tekirdağ Otobüs Bileti

Amasya Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Amasya Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 560,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 814 km
En Ucuz Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Amasya Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Amasya Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 560 TL arasında değişmektedir. Güncel Amasya - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Amasya Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Amasya Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Amasya - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Amasya Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Amasya Tekirdağ arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Amasya Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Amasya Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, Kocaeli Otogarı, Harem Otogarı, İstanbul Otogarı, Çorlu Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Amasya Karadeniz'in en güzel illerinden biridir ve Karadeniz ikliminin özelliklerini taşır. Kış aylarında karasal iklimin özellikleri de görülür. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Amasya’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Amasya Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Amasya Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Amasya Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Amasya Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Amasya Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Amasya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Amasya Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Amasya Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Amasya Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Amasya Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Amasya Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Amasya Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Amasya Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Amasya Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Amasya Tekirdağ Amasya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Amasya Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Amasya Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler