İzmir Tekirdağ Otobüs Bileti

İzmir Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

İzmir Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 239,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 330,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 381 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İzmir Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 239 TL ile 330 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Tekirdağ arasında günde 34 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 08 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bandırma Otogarı, Gelibolu Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Tekirdağ'da ise yazlar ılık ve kurak geçerken, kışlar çok soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Tekirdağ güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Namık Kemal Evi, Rakoczi Müzesi ilde en fazla ziyaret edilen yerler arasındadır. İzmir Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Tekirdağ İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler