Antalya Tekirdağ Otobüs Bileti

Antalya Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Antalya Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 655,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1089,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 831 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 655 TL ile 1089 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Tekirdağ arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Denizli Otogarı, Aydın Otogarı, Çanakkale Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Antalya Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Tekirdağ Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler