Aydın Mardin Otobüs Bileti

Aydın Mardin Otobüs Bileti Ara

Aydın Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1411 km
En Ucuz Otobüs Firması Dilmenler Mardin Seyahat
Popüler Otobüs Firması Dilmenler Mardin Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E90 üzerinden
 

Aydın Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1400 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Mardin arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Mardin otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı, Denizli Otogarı, Akşehir Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Mardin ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim etkisindedir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi… Mardin ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Aydın Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Mardin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Mardin Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler