Batman Gaziantep Otobüs Bileti

Batman Gaziantep Otobüs Bileti Ara

Batman Gaziantep Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 350,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 403 km
En Ucuz Otobüs Firması Van Kalesi
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-52/E90 üzerinden
 

Batman Gaziantep Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Gaziantep arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 350 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Gaziantep otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Gaziantep Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Gaziantep Otobüs Seferi Hakkında

Batman Gaziantep otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Gaziantep arasında günde 59 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Gaziantep otobüs yolculuğu ortalama 06 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Gaziantep Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Gaziantep'te ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise aşırı soğuk olmaz. Yıl boyunca ortalama iki ay kar yağar ve ortalama sıcaklık dereceleri -16°C ile +49°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Gaziantep’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Gaziantep güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Zeugma Mozaik Müzesi, Rumkale, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, Gaziantep Hayvanat Bahçesi, Elmacı Pazarı, Gaziantep Kalesi, Gaziantep Savaş Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Gaziantep'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Batman Gaziantep otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Gaziantep seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Gaziantep Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Gaziantep Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Gaziantep Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Gaziantep arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Gaziantep Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Gaziantep otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Gaziantep otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Gaziantep Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Gaziantep arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Gaziantep Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Gaziantep otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Gaziantep Faydalı Linkler