Batman Sivas Otobüs Bileti

Batman Sivas Otobüs Bileti Ara

Batman Sivas Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900850,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 581 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Malatya Sivas Yolu
 

Batman Sivas Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Sivas arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 900850 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Sivas otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Sivas otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Sivas Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Sivas Otobüs Seferi Hakkında

Batman Sivas otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Sivas arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Sivas otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Malatya Otogarı ve Sivas Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Sivas'ta ise kışları aşırı soğuk geçer ve bol kar yağar. Yazları ise sıcak ve kuraktır, bahar ve güz mevsimleri bol yağmurlu geçer. Yıl boyunca sıcaklıklar ortalama -6°C ila +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Sivas’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Sivas güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Gök Medrese, Ulu Camii, Kangal Balıklı Kaplıcaları, Gürün Gökpınar Gölü, Gürün Şuğul Vadisi... Sivas ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Sivas otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Sivas seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Sivas Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sivas Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Sivas Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Sivas arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Sivas Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Sivas otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Sivas otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Sivas Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Sivas arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Sivas otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Sivas Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Sivas otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Sivas Faydalı Linkler