Bayburt Ordu Otobüs Bileti

Bayburt Ordu Otobüs Bileti Ara

Bayburt Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 360,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 355 km
En Ucuz Otobüs Firması Kanberoğlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70 üzerinden
 

Bayburt Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bayburt Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 360 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Bayburt - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bayburt Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bayburt Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Bayburt - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Bayburt Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bayburt Ordu arasında günde 17 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bayburt Ordu otobüs yolculuğu ortalama 06 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bayburt Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Trabzon Otogarı, Giresun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Bayburt ilinde Doğu Anadolu Bölgesinin karasal iklimi özellikleri görülmektedir, yaz ayları sıcak ve kurak geçer, kış aylarında hava genelde yağışlı ve sert soğuktur. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bayburt’tan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bayburt Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi… Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bayburt Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bayburt Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bayburt Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bayburt Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bayburt Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bayburt Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bayburt Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bayburt Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bayburt Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bayburt Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bayburt Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bayburt Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bayburt Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bayburt Ordu Bayburt güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bayburt Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bayburt Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler