Bingöl Şanlıurfa Otobüs Bileti

Bingöl Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Bingöl Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 318 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Diyarbakır
Popüler Otobüs Firması Öz Has Bingöl
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D950 üzerinden
 

Bingöl Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bingöl Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Bingöl - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bingöl Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bingöl Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Bingöl - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Bingöl Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bingöl Şanlıurfa arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bingöl Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bingöl Otogarı, Diyarbakır Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Bingöl ilinde kara iklimi özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve yoğun kar yağışlı geçmektedir. Yaz aylarında hava ısınır ve sıcak seyreder. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bingöl’den Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bingöl Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bingöl ilinden Şanlıurfa’ya otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti... Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bingöl Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bingöl Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bingöl Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bingöl Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bingöl Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bingöl Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bingöl Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bingöl Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bingöl Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bingöl Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bingöl Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bingöl Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bingöl Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bingöl Şanlıurfa Bingöl güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bingöl Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bingöl Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler