Burdur Edirne Otobüs Bileti

Burdur Edirne Otobüs Bileti Ara

Burdur Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 820 km
En Ucuz Otobüs Firması Buzlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Buzlu Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Burdur Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Edirne arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Edirne otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Afyon Otogarı, Bozüyük Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Harem Otogarı, İstanbul Otogarı, Çorlu Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Edirne deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Burdur Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Edirne seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Edirne Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler