Burdur Kars Otobüs Bileti

Burdur Kars Otobüs Bileti Ara

Burdur Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 1406 km
En Ucuz Otobüs Firması Bizim Iğdır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Bizim Iğdır Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300
 

Burdur Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Kars Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Kars arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Kars otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Eğirdir Otogarı, Şarkikaraağaç Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kars'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Burdur Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Kars seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Kars Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler