Burdur Konya Otobüs Bileti

Burdur Konya Otobüs Bileti Ara

Burdur Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 540,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 268 km
En Ucuz Otobüs Firması Süha Turizm
Popüler Otobüs Firması Özkaymak
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D350
 

Burdur Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 540 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Konya Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Konya Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Konya arasında günde 18 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Konya otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Eğirdir Otogarı, Şarkikaraağaç Otogarı ve Konya Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Konya ise yaz ayları ılık, kurak ve açık ve kışlarsa aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçen bir konumdadır. Yıl boyu ısı normalde -4°C ile +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Konya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, Sille Köyü 640, Aziziye Camisi, Şems-i Tebrizi Türbesi ve Camisi, Konya Bilim Merkezi… gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Konya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Burdur Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Konya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Konya Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler