Burdur Manisa Otobüs Bileti

Burdur Manisa Otobüs Bileti Ara

Burdur Manisa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 649,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 689,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 352 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585
 

Burdur Manisa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Manisa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 649 TL ile 689 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Manisa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Manisa Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Manisa Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Manisa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Manisa arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Manisa otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Aydın Otogar ve Manisa Otogarıdır. Burdur ili Manisa ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Manisa ise yazlar sıcak, kurak ve açık, kışlarsa uzun, soğuk, yağışlı geçen bir ilimizdir. Sıcaklık ortalama +1°C ila +36°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Manisa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Manisa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Manisa yılın dört mevsimi ziyaret edebileceğiniz illerimizden biridir. Spil Dağı, Manisa Mevlevihanesi, Niobe Ağlayan Kaya, Manisa Kalesi, Muradiye Camii, Manisa Müzesi, Sultan Cami... Manisa'da gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Burdur Manisa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Manisa seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Manisa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Manisa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Manisa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Manisa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Manisa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Manisa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Manisa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Manisa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Manisa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Manisa Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Manisa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Manisa Faydalı Linkler