İzmir Manisa Otobüs Bileti

İzmir Manisa Otobüs Bileti Ara

İzmir Manisa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 140,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 444,00 TL
Yolculuk Süresi 1 Saat
Güzergah Uzunluğu 35 km
En Ucuz Otobüs Firması Ayar Aydın Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ayar Aydın Seyahat
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D565 üzerinden
 

İzmir Manisa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Manisa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 140 TL ile 444 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir- Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Manisa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Manisa Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Manisa Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Manisa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Manisa arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Manisa otobüs yolculuğu ortalama 00 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı ve Manisa Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Manisa'da ise yazlar sıcak, kurak ve açık geçerken kışlarsa, soğuk ve yağışlı geçmektedir. Sıcaklık ortalama +1°C ila +36°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Manisa’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Manisa güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Manisa'ya yolunuz düşerse Kula ilçesindeki peri bacalarını, Aigai/ Aiolis Antik Kenti'ni, 3. Sardes Artemis Tapınağı'nı, Spil Dağı'nı, Ağlayan Kaya'yı ve daha birçok popüler yerini ziyaret edebilirsiniz. İzmir Manisa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Manisa seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Manisa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Manisa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Manisa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Manisa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Manisa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Manisa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Manisa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Manisa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Manisa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Manisa İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Manisa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Manisa Faydalı Linkler