Antalya Manisa Otobüs Bileti

Antalya Manisa Otobüs Bileti Ara

Antalya Manisa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 399,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 609,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 422 km
En Ucuz Otobüs Firması Alanyalılar Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585 üzerinden
 

Antalya Manisa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Manisa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 399 TL ile 609 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Manisa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Manisa Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Manisa Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Manisa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Manisa arasında günde 17 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Manisa otobüs yolculuğu ortalama 8 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Denizli Otogarı, Aydın Otogarı ve Manisa Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Manisa ise yazlar sıcak, kurak ve açık, kışlarsa uzun, soğuk, yağışlı geçen bir ilimizdir. Sıcaklık ortalama +1°C ila +36°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Manisa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Manisa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Spil Dağı, Manisa Mevlevihanesi, Niobe Ağlayan Kaya, Manisa Kalesi, Muradiye Camii, Manisa Müzesi, Sultan Cami... Manisa'da gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Antalya Manisa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Manisa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Manisa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Manisa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Manisa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Manisa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Manisa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Manisa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Manisa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Manisa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Manisa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Manisa Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Manisa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Manisa Faydalı Linkler