Aydın Manisa Otobüs Bileti

Aydın Manisa Otobüs Bileti Ara

Aydın Manisa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 199,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 239,00 TL
Yolculuk Süresi 02 saat 15 dakika
Güzergah Uzunluğu 137 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87 üzerinden
 

Aydın Manisa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Manisa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 199 TL ile 239 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Manisa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Manisa Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Manisa Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Manisa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Manisa arasında günde 40 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Manisa otobüs yolculuğu ortalama 02 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı ve Manisa Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Manisa ise yazlar sıcak, kurak ve açık, kışlarsa uzun, soğuk, yağışlı geçen bir ilimizdir. Sıcaklık ortalama +1°C ila +36°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Manisa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Manisa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Manisa yılın dört mevsimi ziyaret edebileceğiniz illerimizden biridir. Spil Dağı, Manisa Mevlevihanesi, Niobe Ağlayan Kaya, Manisa Kalesi, Muradiye Camii, Manisa Müzesi, Sultan Cami... Manisa'da gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Aydın Manisa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Manisa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Manisa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Manisa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Manisa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Manisa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Manisa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Manisa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Manisa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Manisa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Manisa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Manisa Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Manisa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Manisa Faydalı Linkler