Burdur Mardin Otobüs Bileti

Burdur Mardin Otobüs Bileti Ara

Burdur Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 00,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 00,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat
Güzergah Uzunluğu 1174 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Diyarbakır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Yeni Diyarbakır Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Burdur Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 00 TL ile 00 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Mardin arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Mardin otobüs yolculuğu ortalama 24 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Eğirdir Otogarı, Şarkikaraağaç Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Mardin ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim etkisindedir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi… Mardin ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Burdur Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Mardin seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Mardin Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler