Burdur Mersin Otobüs Bileti

Burdur Mersin Otobüs Bileti Ara

Burdur Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 650,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 627 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Adana Seyahat
Popüler Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Burdur Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 650 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Mersin Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Mersin arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Mersin otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Eğirdir Otogarı, Şarkikaraağaç Otogarı, Konya Otogarı ve Mersin Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı, kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yılda ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Mersin Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Mersin Atatürk Evi Müzesi… Mersin'e yolunuz düşerse gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Burdur Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Mersin seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Mersin Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler