Çanakkale Bartın Otobüs Bileti

Çanakkale Bartın Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Bartın Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 747 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-7
 

Çanakkale Bartın Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Bartın arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Bartın otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Bartın otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Bartın Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Bartın Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Bartın otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Bartın arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Bartın otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Adapazarı Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Bartın Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Bartın'da yaz ayları ılık ve açık geçerken kışlar çok soğuk ve yağışlıdır. Yıl içinde sıcaklık ortalamaları +3°C ile +27°C arasında kaydedilir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Bartın’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Bartın güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Bartın’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Çanakkale'den Bartın’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Bartın iline yolunuz düşerse İnkumu, Amasra Kalesi, Amasra Müzesi, Çakraz Plajı, Tavşan Adası, Çekiciler Çarşısı gibi popüler yerleri mutlaka ziyaret edin.Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Bartın otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Bartın seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Bartın Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bartın Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Bartın Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Bartın arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Bartın Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Bartın otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Bartın otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Bartın Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Bartın arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Bartın otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Bartın Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Bartın otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Bartın Faydalı Linkler