İstanbul Bartın Otobüs Bileti

İstanbul Bartın Otobüs Bileti Ara

İstanbul Bartın Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 469,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 490,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 465 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Efe Tur
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 ve D755 üzerinden
 

İstanbul Bartın Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Bartın arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 469 TL ile 490 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Bartın otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Bartın otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Bartın Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Bartın Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Bartın otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Bartın arasında günde 90 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Bartın otobüs yolculuğu ortalama 7 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Bartın Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için bazen ılıman bazen serin genelde yağışlı hava koşulları görülmektedir. Bartın'da Karadeniz bölgesinde olduğu için çok yağış alır, bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Bartın’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Bartın güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Bartın otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Bartın seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Bartın Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bartın Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Bartın Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Bartın arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Bartın Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Bartın otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Bartın otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Bartın Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Bartın arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Bartın otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Bartın İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Bartın otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Bartın Faydalı Linkler