İzmir Bartın Otobüs Bileti

İzmir Bartın Otobüs Bileti Ara

İzmir Bartın Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 999,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 999,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 790 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 ve Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden
 

İzmir Bartın Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Bartın arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 999 TL ile 999 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Bartın otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Bartın otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Bartın Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Bartın Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Bartın otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Bartın arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Bartın otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Bartın Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Bartın'da ise yazlar ılık ve güneşli seyrederken kışlar sert soğuk ve yağışlı geçer. Yıl boyunca sıcaklık ortalama +3°C ile +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Bartın’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Bartın güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Bartın ilçesi Amasra'nın kalesi ve müzesi dahil olmak üzere görülmesi gereken popüler yerlerinden biridir. Ayrıca İnkumu ve Çakraz plajı da yaz sezonunda ziyaretçisi çok olan mekanlarındandır. İzmir Bartın otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Bartın seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Bartın Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bartın Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Bartın Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Bartın arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Bartın Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Bartın otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Bartın otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Bartın Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Bartın arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Bartın otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Bartın İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Bartın otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Bartın Faydalı Linkler