Balıkesir Bartın Otobüs Bileti

Balıkesir Bartın Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Bartın Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 460,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 790,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 596 km
En Ucuz Otobüs Firması Kale Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kale Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-4/E80 üzerinden
 

Balıkesir Bartın Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Bartın arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 460 TL ile 790 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Bartın otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Bartın otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bartın Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Bartın Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Bartın otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Bartın arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Bartın otobüs yolculuğu ortalama 09 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Gebze Otogarı, İzmit Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Bartın Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Bartın'da ise yaz ayları ılık ve açık geçerken kışlar çok soğuk ve yağışlıdır. Yıl içinde sıcaklık ortalamaları +3°C ile +27°C arasında kaydedilir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Bartın’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Bartın güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bartın iline yolunuz düşerse İnkumu, Amasra Kalesi, Amasra Müzesi, Çakraz Plajı, Tavşan Adası, Çekiciler Çarşısı gibi popüler yerleri mutlaka ziyaret edin. Balıkesir Bartın otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Bartın seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Bartın Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bartın Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Bartın Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Bartın arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Bartın Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Bartın otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Bartın otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bartın Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Bartın arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Bartın otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Bartın Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Bartın otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Bartın Faydalı Linkler