Çanakkale Erzurum Otobüs Bileti

Çanakkale Erzurum Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Erzurum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1540 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Erciş Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80
 

Çanakkale Erzurum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Erzurum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Erzurum otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Erzurum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Erzurum Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Erzurum Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Erzurum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Erzurum arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Erzurum otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı, Erzincan Otogarı ve Erzurum Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Erzurum ise sert kara iklimi etkisindedir. Yazlar ılık, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması -16°C ila +27°C arasında olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Erzurum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Erzurum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Erzurum’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Erzurum Kalesi, Hasankale, İspir Kalesi, Rüstem Paşa Kervansarayı, Aziziye Tabyaları... ve daha birçok gezilip görülecek yer Erzurum'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Erzurum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Erzurum seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Erzurum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Erzurum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzurum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Erzurum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Erzurum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Erzurum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Erzurum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Erzurum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Erzurum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Erzurum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Erzurum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Erzurum Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Erzurum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Erzurum Faydalı Linkler