Kaş / Kalkan Otobüs Firmaları

Kaş / Kalkan Otobüs Bileti Fiyatları, Otobüs Saatleri, Otobüs Seferleri,

Güney Akdeniz Seyahat
Kamil Koç
Metro Turizm
Ulusoy Turizm
Özkaymak Turizm
Pamukkale Turizm
Uludağ Turizm
Nilüfer Turizm
Isparta Petrol Turizm
Kontur Turizm
Süha Turizm
Efe Tur
Anadolu Ulaşım
Tokat Seyahat
Seç turizm

anadolu ulaşım

Anadolu Ulaşım
0850 333 35 64

Anadolu Ulaşım Kaş Telefon Numarası:
Kaş Otogarı Tel: 0850 333 35 64
Anadolu Ulaşım Kaş Otobüs Bileti Al >

Anadolu Ulaşım Kaş otobüs bileti alabileceğiniz güzergahlar;
Kaş > Uşak (Tüm güzergah bilgileri ve telefon numaraları Anadolu Ulaşım Kaş Otobüs Firması sayfasındadır.)


batı antalya

BATI ANTALYA TUR

 

Güzergah: Kalkan, Kaş > Fethiye, Antalya
 

Batı Antalya Tur Kaş/Kalkan Telefon Numaraları:
Kalkan Otogar Kalkan/Antalya
Batı Antalya Tur Kalkan Tel: 0242 844 24 66
KaşOtogar Kaş/Antalya
Batı Antalya Tur Kaş Tel: 0242 836 36 77

 

Batı Antalya Tur Kaş / Kalkan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahlar;

Kaş / Kalkan > Bekçiler, Çaltılar, D.Makası, Demre, Fethiye, Fethiye Kemer, Kalkan, Karabel, Kaş, Kayabaş, Kekova, Kınık, Kızılcadağ, Küçüklü, Patara Kavşağı, S.Makası, Sögüt, Yeşilköy


ANTALYA FİNİKE TUR
 

Güzergah: Kaş > Finike
Tel: 0242 331 10 84 (Antalya Tel)


kamil koç

 


 

KAMİL KOÇ TURİZM

 

Kamil Koç Kaş/Kalkan Telefon Numaraları:
Kalkan Otogar No: 2/H Kalkan/Antalya
Kamil Koç Kalkan Tel: 0242 844 12 12
Kaş Otogar No:3 Kaş/Antalya
Kamil Koç Kaş Tel: 0242 836 30 40

 

Kamil Koç Antalya Şubeleri >

Sponsorlu Bağlantılar

Alanya Otobüs Firmaları
Manavgat - Side Otobüs Firmaları
Serik - Belek Otobüs Fİrmaları
Kemer Otobüs Firmaları
Kumluca Otobüs Firmaları
Kaş - Kalkan Otobüs Firmaları
Gazipaşa Otobüs Firmaları
Korkuteli Otobüs Firmaları
Finike Otobüs Fİrmaları

pamukkale

PAMUKKALE TURİZM
 

Pamukkale Turizm Kaş/Kalkan Telefon Numaraları:
Kalkan Otogar No: 2/C Kalkan/Antalya
Pamukkale Turizm Kalkan Tel: 0242 745 00 44
Kaş Otogar No: 11 Kaş/Antalya
Pamukkale Turizm Kaş Tel: 0242 745 00 48

 

Pamukkale Turizm Antalya Şubeleri >


tokat yıldızı

Tokat Yıldızı
444 00 90

Tokat Yıldızı Kaş Telefon Numarası:
Kaş Otogarı Tel: 444 00 90
Tokat Yıldızı Kaş Otobüs Bileti Al >

Tokat Yıldızı Kaş otobüs bileti alabileceğiniz güzergahlar;
Kaş > Tokat (Tüm güzergah bilgileri ve telefon numaraları Tokat Yıldızı Kaş Otobüs Firması sayfasındadır.)


ulusoy

ULUSOY TURİZM
 

Ulusoy Turizm Kaş/Kalkan Telefon Numaraları:
Kalkan Otogar No:2/B Kalkan/Antalya
Ulusoy Turizm Kalkan Tel: 0242 844 37 37
Kaş Otogar No:4 Kaş/Antalya
Ulusoy Turizm Kaş Tel: 0242 836 37 44

 

Ulusoy Turizm Antalya Şubeleri >


varan turizm

Varan Turizm
0850 577 99 99

Varan Turizm Kaş Telefon Numarası:
Varan Turizm Kaş Otogarı Tel: 0242 836 37 44
Varan Turizm Kaş Otobüs Bileti Al >>

Varan Turizm Kaş otobüs bileti alabileceğiniz güzergahlar;
Kaş > Ankara (Tüm güzergah bilgileri ve telefon numaraları Varan Turizm Kaş Otobüs Firması sayfasındadır.)

 
İstanbul >Antalya Otobüs Firmaları
Ankara > Antalya Otobüs Firmaları
Kaş Otogarı Haritası
antalya kaş

Kaş

Kaş Hakkında Bilgiler

Kaş Antalya’nın en batıda yer alan şirin bir turistik ilçesidir. Fethiye Körfezi ile Antalya ili arasında kalan Teke Yarımadası üzerinde kurulmuş olan Kaş ilçesi, batıda Eşen Çayı ile Fethiye’ye, doğuda Demre’ye, kuzeyde Elmalı İlçesine komşu olup güneyinde ise Yunanistan'ın Meis Adası yer alır. Geceleri ada ışıkları ile Kaş için güzel bir manzara oluşturur. Tarihi Likya Yolu ile Karia Yolu’nun kesişimin de yer alan Kaş, antik kalıntılar açısından zengindir. Patara denilen bölge Likya Birliğinin merkezi özelliğini taşımıştır. MÖ.2000’lerde Hititler tarafından başlayan ilk yerleşimden itibaren Antiphellos ve Habesos gibi isimler alan bölge Likya, Makedonya, Seleukos, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı Medeniyetlerini ağırlamıştır. Kaş'ın beldesi olan Kalkan, Kaş'ın batısında yer alıp 25 km uzaklıktadır. Doğa harikası olan güzel bir koyun kıyısına kurulmuştur. Doğası, yat limanı, otelleri, pansiyonları, restoranları ve otantik çarşısında yer alan alışveriş dükkanları ile her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Kaş otobüs şirketleri bilgileri ve otobüs bileti fiyatları bu sayfada yer almaktadır. Kaş Otogarından Türkiye'nin dört bir yanına otobüs seferi ve otobüs bileti bulmak mümkündür.

Kaş Ulaşım

Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Kaş ilçesine karayolu ulaşımı çevre illerin üzerinde yer alan devlet karayolları ile sağlanmaktadır. Kaş ve Kalkan D400 Devlet Karayolu üzerindedir. İlçenin doğusunda Demre, Finike, batısında Fethiye yer almaktadır. Kaş'ın Antalya' ya uzaklığı sahilden 190 km, yayladan (Elmalı, Korkuteli) üzerinden 215 km dir. Fethiye’ye uzaklığı ise 106 km olup karayolu ile seyahat yaklaşık 1,5 saat sürmektedir. Kaş ve Kalkana yukarıdan D635 ve D350 Devlet Karayolları ile de ulaşmak mümkündür. Havayolu ulaşımı tercih edenler için, Kaş ilçesine en yakın konumda bulunan iki havalimanından Antalya Havaalanını 192 km. ve Dalaman Havaalanını ise 160 km. uzaklıktadır. Havalimanlarının her ikisinden de otobüs şirketleri, servis araçları, taksiler ve vib araçlarla ulaşım kolayca sağlanmaktadır. Kaş’a seyahat planlıyorsanız, sayfamızdan Kaş otobüs firmaları hakkında bilgi sahibi olabilir, otobüs bileti fiyatlarını inceleyebilir ve Kaş Online Otobüs Bileti alabilirsiniz.

Kaş Otogar

Kaş şehirlerarası otobüs terminalinde karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs şirketleri hangileridir? Bu otobüs şirketlerinin iletişim bilgileri, telefon numaraları, sefer düzenledikleri güzergahlar, hareket saatleri, otobüs bileti fiyatları, Kaş Otogarı peron numaraları, Kaş Otogarı yazıhane numaraları, otogar taksi durağı telefon numarası, otobüs firmalarının şehir içi servis güzergahları tüm bu bilgilere bu sayfadaki modül, yazı ve linklerden ulaşabilirsiniz.

Kaş Yüksekokulu

Antalya’nın en gözde turistik beldelerinden Kaş’ta yüksekokul bulunmamakla birlikte, ilçeye en yakın konumdaki yüksek öğretim kurumu Akdeniz Üniversitesi’ne bağlı Kumluca Meslek Yüksekokulu’dur. 1996 yılından bu yana eğitim faaliyetlerini sürdüren okulda Seracılık, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bahçe Tarımı, Maliye ve İşletme Yönetimi bölümleri yer almaktadır. Kaş’a uzaklığı 90 km olan Kumluca Meslek Yüksekokulu için Kaş'a yapacağınız otobüs yolculukları için kullanabileceğiniz Kaş otobüs firmaları bilgileri bu sayfada yer almaktadır.

Kaş’a Neden Gitmelisiniz?

Antalya’nın Kaş ilçesine tatil veya gezi planlıyorsanız öncelikle sayfamızı inceleyip Kaş’ın popüler yerleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.
Kaş ilçesi Antik çağlardan bu yana yerleşim yeri olma özelliği taşımıştır gerek bulunduğu coğrafya gerekse iklim nedeniyle zaman içerisinde çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmış bir bölgede yer almaktadır. Likya yolu ve Karia Yolunun kesiştiği noktada bulunduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Xanthos Antik Kenti, Antiphellos antik Kenti ve Aperlai Antik Kenti Kaş’ta gezebileceğiniz ören yerleridir. Ayrıca Simena Antik Kenti ve Patara Antik Kenti ‘de Kaş ilçesinde keşfedebileceğiniz tarihi yerlerdendir. Bu antik kentlerin bazılarına düzenlenen tekne turları ile gidilmekte olup cennet koyları da görebilir, Mavi Mağaraya gidebilir, bazı turların güzergahlarına yer alan Yunanistan’a bağlı Meis Adası’nı da ziyaret edebilirsiniz. Doğa severlerin mutlaka görmeleri gereken Saklıkent Kanyonu 14km uzunluğunda bir tabiat harikasıdır. Ortamı ile daha sportif özellikli olan Kıbrıs Kanyonu ise Kaş’a yaklaşık 50km mesafededir. Dağcılık, yürüyüş, kampçılık gibi aktivitelerin gerçekleştirilebildiği kanyonda yer yer şelale ve göletler bulunmaktadır. Tatilcilerin gözde plajlarından olan Kaputaş plajı turkuaz rengi denizi doğa içinde kalmış izole kumsalı ve muazzam manzarası ile mutlaka görülmesi gereken bir güzelliktir. Kalkan’a 16 km mesafedeki Patara plajı ise ülkemizin en uzun plajlarından biridir. 12km’ye varan uzunluktaki kumsalı caretta caretta kaplumbağalarının üreme alanına ev sahipliği yapmaktadır. Eğer yolunuz Demre’ye düşerse Noel Baba ile anılan St.Nicholas Kilisesi popüler mekanlardan biridir. Kilise UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi kapsamında koruma altındadır. Kaş ilçesinde düzenlenen çeşitli kültür ve sanat festivallerine katılabilir, bu organizasyonların etkinliklerine dahil olabilirsiniz. Bunun için sadece yapmanız gereken sayfamızdan Kaş Online Otobüs Bileti almaktır.
Kaş geziniz esnasında Akdeniz mutfağının en güzel lezzetlerini deneyimleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle salatalar, zeytinyağlılar, mezeler ve deniz ürünleri ile taze balıkların sunulduğu Kaş mutfağında kefal, ıstakoz, mercan, orfoz, palamut, sütte dil balığı, iç pilavlı midye, ahtapot salatası, kağıtta balık öne çıkan yemekler arasında sayılabilmektedir. Alışveriş önerilerine gelince, biblolar, magnetler, takılar ve dokuma halı ve kilimler satın alınabilecek ürünlerdendir. Siz de sayfamızdan Kaş Otobüs Bileti alıp bu benzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.