Amasya Kars Otobüs Bileti

Amasya Kars Otobüs Bileti Ara

Amasya Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 771 km
En Ucuz Otobüs Firması Aras Seyahat
Popüler Otobüs Firması Aras Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Amasya-Erzurum Yolu/D100/E80
 

Amasya Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Amasya Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Amasya - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Amasya Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Amasya Kars Popüler Otobüs Biletleri

Amasya - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Amasya Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Amasya Kars arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Amasya Kars otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Amasya Otogarı, Erbaa Otogarı, Suşehri Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Amasya Karadeniz'in en güzel illerinden biridir ve Karadeniz ikliminin özelliklerini taşır. Kış aylarında karasal iklimin özellikleri de görülür. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Amasya’dan Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Amasya Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi... Kars ilinin yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Amasya Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Amasya Kars seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Amasya Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Amasya Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Amasya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Amasya Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Amasya Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Amasya Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Amasya Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Amasya Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Amasya Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Amasya Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Amasya Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Amasya Kars Amasya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Amasya Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Amasya Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler