Antalya Kırklareli Otobüs Bileti

Antalya Kırklareli Otobüs Bileti Ara

Antalya Kırklareli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 779,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 899 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Kırklareli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Kırklareli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 779 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Kırklareli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Kırklareli Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Kırklareli Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Kırklareli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Kırklareli arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Kırklareli otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Bucak Otogarı, Burdur Otogarı, Sandıklı Otogarı, Afyon Otogarı, Kütahya Otogarı, Eskişehir Otogarı, Bilecik Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, Gebze Otogarı, Alibeyköy Otogarı, Esenler Otogarı, Çorlu Otogarı ve Kırklareli Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Kırklareli ise yazların ılıman, kurak ve az bulutlu, kışlarınsa soğuk, kar yağışlı ve bulutlu seyrettiği bir konumdadır. Yıl boyu ısı ölçümleri -2°C ile +30°C arasında değişiklik göstermektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Kırklareli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Kırklareli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kırklareli deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Dupnisa Mağarası, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü, Aya Nikola Manastırı, İğneada Longozu, Poliçe Koyu, Panayır İskelesi Koyu, Selvez Koyu, Babaeski Köprüsü, Istranca Dağları, Küçük Ayasofya Kilisesi, Hızır Bey Cami, Kadı Cami, Kıyıköy Kastro Sahili'dir. Antalya Kırklareli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Kırklareli seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Kırklareli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kırklareli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Kırklareli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Kırklareli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Kırklareli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Kırklareli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Kırklareli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Kırklareli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Kırklareli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Kırklareli Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Kırklareli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Kırklareli Faydalı Linkler