Balıkesir Kırklareli Otobüs Bileti

Balıkesir Kırklareli Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Kırklareli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 410,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 410,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 505 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Kırklareli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Kırklareli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 410 TL ile 410 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Kırklareli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Kırklareli Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Kırklareli Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Kırklareli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Kırklareli arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Kırklareli otobüs yolculuğu ortalama 08 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, İstanbul Otogarı ve Kırklareli Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Kırklareli ilinde yazların ılıman, kurak ve az bulutlu, kışlarınsa soğuk, kar yağışlı ve bulutlu seyrettiği bir konumdadır. Yıl boyu ısı ölçümleri -2°C ile +30°C arasında değişiklik göstermektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Kırklareli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Kırklareli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Kırklareli deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Dupnisa Mağarası, Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü, Aya Nikola Manastırı, İğneada Longozu, Poliçe Koyu, Panayır İskelesi Koyu, Selvez Koyu, Babaeski Köprüsü, Istranca Dağları, Küçük Ayasofya Kilisesi, Hızır Bey Cami, Kadı Cami, Kıyıköy Kastro Sahili'dir. Balıkesir Kırklareli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Kırklareli seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Kırklareli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Kırklareli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Kırklareli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Kırklareli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Kırklareli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Kırklareli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Kırklareli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Kırklareli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Kırklareli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Kırklareli Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Kırklareli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Kırklareli Faydalı Linkler