İstanbul Kırklareli Otobüs Bileti

İstanbul Kırklareli Otobüs Bileti Ara

İstanbul Kırklareli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 430,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 213 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Avrupa Otoyolu/O-3
 

İstanbul Kırklareli Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Kırklareli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 430 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Kırklareli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Kırklareli Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Kırklareli Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Kırklareli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Kırklareli arasında günde 72 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Kırklareli otobüs yolculuğu ortalama 3 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Çorlu Otogarı, Lüleburgaz Otogarı, Babaeski Otogarı ve Kırklareli Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinin bol yağış alan illerindendir. Yazlar sıcak ve nemli, kışlar serin ve yağışlıdır. Kırklareli'nde ise yer yer Karadeniz ikliminin özellikleri görülürken, iç kısımlarında Karasal iklimin soğuk özellikleri görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Kırklareli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Kırklareli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Özellikle üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahtaki seferlere talep artmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Kırklareli'ne seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Kırklareli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Kırklareli seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Kırklareli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Kırklareli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Kırklareli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Kırklareli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Kırklareli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Kırklareli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Kırklareli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Kırklareli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Kırklareli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Kırklareli İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Kırklareli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Kırklareli Faydalı Linkler