İzmir Kırklareli Otobüs Bileti

İzmir Kırklareli Otobüs Bileti Ara

İzmir Kırklareli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 349,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 430,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 682 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 / E80 üzerinden
 

İzmir Kırklareli Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Kırklareli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 349 TL ile 430 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Kırklareli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Kırklareli Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Kırklareli Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Kırklareli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Kırklareli arasında günde 16 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Kırklareli otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Bergama Otogarı, Ayvalık Otogarı, Burhaniye Otogarı, Edremit Otogarı, Akçay Otogarı, Altınoluk Otogarı, Çanakkale Otogarı, Gelibolu Otogarı, Edirne Otogarı ve Kırklareli Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Kırklareli'nde ise yazlar ılık, kurak ve az bulutlu iken, kışlar soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içi ısı ortalaması -2°C ile +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Kırklareli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Kırklareli güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Kırklareli türündeki dünyanın en büyük longoz ormanlarından birine ev sahipliği yapmaktadır. İğneada Longoz ormanları, doğal yaşam parkları, mağaraları ve gölleri mutlaka ziyaret etmelisiniz. İzmir Kırklareli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Kırklareli seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Kırklareli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Kırklareli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Kırklareli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Kırklareli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Kırklareli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Kırklareli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Kırklareli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Kırklareli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Kırklareli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Kırklareli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Kırklareli İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Kırklareli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Kırklareli Faydalı Linkler