Antalya Tunceli Otobüs Bileti

Antalya Tunceli Otobüs Bileti Ara

Antalya Tunceli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat
Güzergah Uzunluğu 1129 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Dersim Tuncelililer
Popüler Otobüs Firması Can Dersim Tuncelililer
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Tunceli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Tunceli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Tunceli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Tunceli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Tunceli Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Tunceli Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Tunceli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Tunceli arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Tunceli otobüs yolculuğu ortalama 18 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Malatya Otogarı, Elazığ Otogarı ve Tunceli Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Tunceli ise yazlar sıcak, kurak, kışlar sert soğuk, bol karlı geçtiği bir coğrafyadadır. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -5°C ile +34°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Tunceli’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Tunceli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Munzur Gözeleri, Munzur Vadisi Milli Parkı, Pertek Kalesi, Kutu Deresi, Munzur Dağları... Tunceli'nin yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Antalya Tunceli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Tunceli seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Tunceli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Tunceli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tunceli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Tunceli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Tunceli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Tunceli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Tunceli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Tunceli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Tunceli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Tunceli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Tunceli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Tunceli Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Tunceli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Tunceli Faydalı Linkler