Antalya Yalova Otobüs Bileti

Antalya Yalova Otobüs Bileti Ara

Antalya Yalova Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 469,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 490,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 602km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Yalova Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Yalova Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Yalova arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 469 TL ile 490 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Yalova otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Yalova otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Yalova Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Yalova Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Yalova otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Yalova arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Yalova otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Sandıklı Otogarı, Afyon Otogarı, Bursa Otogarı ve Yalova Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Yalova'da ise yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve bol yağışlı geçer. Yalova ilinde yıl içinde ortalama sıcaklık +3°C ile +30°C arasında değişmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Yalova’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Yalova güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Karaca Arboretumu, Beşpınarlar Yaylası, Çınarcık Kent Ormanı, Dipsiz Göl, Çaldere Şelalesi, Delmece Yaylası, Erikli Yaylası, Karlık Yaylası, Çınarlı Yol ile Sudüşen Şelalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Yalova'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Yalova otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Yalova seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Yalova Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yalova Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Yalova Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Yalova arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Yalova Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Yalova otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Yalova otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Yalova Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Yalova arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Yalova otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Yalova Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Yalova otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Yalova Faydalı Linkler