Bursa Yalova Otobüs Bileti

Bursa Yalova Otobüs Bileti Ara

Bursa Yalova Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 80,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 49 Dakika
Güzergah Uzunluğu 68,4 km
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Konfor
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 0 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-4
 

Bursa Yalova Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Yalova arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Yalova otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Yalova otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Yalova Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Yalova Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Yalova otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Yalova arasında günde 106 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Yalova otobüs yolculuğu ortalama 49 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı ve Yalova Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’dan gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Yalova'da ise yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve bol yağışlı geçer. Yalova ilinde yıl içinde ortalama sıcaklık +3°C ile +30°C arasında değişmektedir... Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Yalova’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Yalova güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Yalova’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Karaca Arboretumu, Beşpınarlar Yaylası, Çınarcık Kent Ormanı, Dipsiz Göl, Çaldere Şelalesi, Delmece Yaylası, Erikli Yaylası, Karlık Yaylası, Çınarlı Yol ile Sudüşen Şelalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Yalova'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Yalova otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Yalova seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Yalova Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yalova Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Yalova Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Yalova arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Yalova Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Yalova otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Yalova otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Yalova Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Yalova arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Yalova otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Yalova Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Yalova otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Yalova Faydalı Linkler