İstanbul Yalova Otobüs Bileti

İstanbul Yalova Otobüs Bileti Ara

İstanbul Yalova Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 220,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 350,00 TL
Yolculuk Süresi 1 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 95 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Yalova Seyahat
Popüler Otobüs Firması İstanbul Konfor
Mola Durakları 0 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 / Gebze Yalova Feribot
 

İstanbul Yalova Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Yalova arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 220 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Yalova otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Yalova otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Yalova Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Yalova Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Yalova otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Yalova arasında günde 67 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Yalova otobüs yolculuğu ortalama 1 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Samandıra Otogarı, Harem Otogarı ve Yalova Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Yalova'da yazlar kurak ve sıcak kışlar bol yağışlı ve soğuk geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Yalova’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Yalova güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Yalova'ya seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Yalova otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Yalova seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Yalova Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yalova Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Yalova Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Yalova arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Yalova Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Yalova otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Yalova otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Yalova Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Yalova arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Yalova otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Yalova İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Yalova otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Yalova Faydalı Linkler