Antalya Zonguldak Otobüs Bileti

Antalya Zonguldak Otobüs Bileti Ara

Antalya Zonguldak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 799,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 35 dakika
Güzergah Uzunluğu 730 km
En Ucuz Otobüs Firması Düzce Güven
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D695 üzerinden
 

Antalya Zonguldak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Zonguldak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 799 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Zonguldak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Zonguldak Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Zonguldak Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Zonguldak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Zonguldak arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Zonguldak otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı ve Zonguldak Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Zonguldak'ta ise yazları ılık ve açık geçse de kış aylarında yer yer kar yağışlı ve soğuk hava şartları hüküm sürer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Zonguldak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Zonguldak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Zonguldak ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi, Ereğli Müzesi, Çanakçılar Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Filyos Plajı, Cehennem Ağzı Mağarası, Alemdar Gemi Müzesidir. Antalya Zonguldak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Zonguldak seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Zonguldak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Zonguldak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Zonguldak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Zonguldak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Zonguldak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Zonguldak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Zonguldak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Zonguldak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Zonguldak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Zonguldak Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Zonguldak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Zonguldak Faydalı Linkler