İzmir Zonguldak Otobüs Bileti

İzmir Zonguldak Otobüs Bileti Ara

İzmir Zonguldak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 940,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1180,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 671 km
En Ucuz Otobüs Firması Düzce Güven Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/D650 üzerinden
 

İzmir Zonguldak Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Zonguldak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 940 TL ile 1180 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Zonguldak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Zonguldak Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Zonguldak Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Zonguldak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Zonguldak arasında günde 14 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Zonguldak otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı ve Zonguldak Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Zonguldak'ta ise yazları ılık ve güneşli geçse de kışın yer yer kar yağışlı ve soğuk hava koşulları hakimdir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Zonguldak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Zonguldak güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Zonguldak, Gökgöl Mağarası, Cehennem Ağzı Mağarası, Filyos Plajı, Çanakçılar Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Maden Müzesi, Alemdar Gemi Muze gibi birçok popüler yere ev sahipliği yapmakatadır. Özellikle yaz mevsiminde yerel halk ve yakın illerdeki tatilciler Zonguldak plajlarına akın etmektedir. İzmir Zonguldak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Zonguldak seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Zonguldak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Zonguldak Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Zonguldak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Zonguldak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Zonguldak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Zonguldak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Zonguldak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Zonguldak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Zonguldak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Zonguldak İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Zonguldak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Zonguldak Faydalı Linkler