İstanbul Zonguldak Otobüs Bileti

İstanbul Zonguldak Otobüs Bileti Ara

İstanbul Zonguldak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 495,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 610,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 322 km
En Ucuz Otobüs Firması As Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Kuzey Marmara Otoyolu/O-7
 

İstanbul Zonguldak Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Zonguldak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 495 TL ile 610 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Zonguldak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Zonguldak Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Zonguldak Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Zonguldak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Zonguldak arasında günde 93 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Zonguldak otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Harem Otogarı, Gebze Otogar, Adapazarı Otogarı, Ereğli Otogarı, Kozlu Otogarı ve Zonguldak Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Zonguldak'ta ılıman bir iklim etki göstermektedir. Genelde çoğu mevsimler yağışlı geçmekte en fazla yağışı Sonbahar ve Kış mevsimlerinde almaktadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Zonguldak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Zonguldak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Zonguldak'a seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Zonguldak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Zonguldak seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Zonguldak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Zonguldak Varışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Zonguldak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Zonguldak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Zonguldak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Zonguldak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Zonguldak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Zonguldak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Zonguldak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Zonguldak İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Zonguldak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Zonguldak Faydalı Linkler