Artvin Antalya Otobüs Bileti

Artvin Antalya Otobüs Bileti Ara

Artvin Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 17 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1452 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70 üzerinden
 

Artvin Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin Antalya Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

Artvin Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin Antalya arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin Antalya otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı, Erzurum Otogarı, Sivas Otogarı, Kayseri Otogarı, Aksaray Otogarı, Konya Otogarı ve Antalya Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. Antalya’da ise yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı geçen tipik Akdeniz iklimi etkisindedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin Antalya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Kaleiçi, Düden Şelalesi, Manavgat, Sapadere Kanyonu, Perge Antik Kenti, Antalya Müzesi, Kurşunlu Şelaleleri, Konyaaltı Plajı, Termessos Kaplıcaları... gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Antalya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Artvin Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin Antalya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin Antalya Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler