Artvin Trabzon Otobüs Bileti

Artvin Trabzon Otobüs Bileti Ara

Artvin Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 199,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 350,00 TL
Yolculuk Süresi 4 saat
Güzergah Uzunluğu 229 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Artvin Turizm
Popüler Otobüs Firması Yeşil Artvin Ekspres
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70 üzerinden
 

Artvin Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 199 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

Artvin Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin Trabzon arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 4 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı, Rize Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. Trabzon'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli geçerken kışlar uzun, orta soğuk ve yağışlı seyreder. Yıl boyunca ısı ortalaması +5°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin Trabzon güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Altındere Vadisi Milli Parkı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Sürmene Çamburnu Tabiat Parkı, Zağnos Vadisi... Trabzon ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Artvin Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin Trabzon seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin Trabzon Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler