İstanbul Trabzon Otobüs Bileti

İstanbul Trabzon Otobüs Bileti Ara

İstanbul Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1057 km
En Ucuz Otobüs Firması Rize Ses Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E-80
 

İstanbul Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Trabzon arasında günde 88 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Sakarya Otogarı, Bolu Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Trabzon'da Karadeniz iklimi etkili bir şekilde gözükmektedir. Kışlar bol yağışlı ve soğuk geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Trabzon güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Trabzon'a seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Trabzon seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Trabzon İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler